2017/2018 навчальний рік

Переможці олімпіад:

Вітаємо Полозову Олену, ученицю 8-А класу за ІІ місце в олімпіаді з фізики;

Вітаємо Кочергу Вікторію, ученицю 7-А класу за ІІ місце в олімпіаді з фізики;

Вітаємо Омельник Дар'ю, ученицю 7-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з фізики;

Вітаємо Стеценко Валерію, ученицю 11-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з економіки;

Вітаємо Логвіненко Мілану, ученицю 11-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій;

Вітаємо Панфілова Дениса, учня 11-А класу за ІІ місце в олімпіаді з географії;

Вітаємо Корольова Руслана, учня 10-А класу за ІІ місце в олімпіаді з астрономії;

Вітаємо Ромашова Володимира, учня 10-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з астрономії;

Вітаємо Кузнєцова Антона, учня 10-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з Астрономії;

Вітаємо Волошина Олега, учня 10-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з правознавства;

Переможці творчих конкурсів:

Вітаємо Полозову Олену та Полозова Михайла, учнів 8-А класу за ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу"

Вітаємо команду школи "Народжені рятувати" (Гораль Діану, Панфілова Дениса, Твердохліб Катерину, Логвіненко Мілану, Драгу Валерія) за ІІ місце у міському науково-практичному конкурсі "Основи безпеки життєдіяльності";

Вітаємо Грушевського Костянтина, учня 7-А класу за І місце у районному етапі міського крос-культурного проекту "Марафон унікальних справ"

Вітаємо з перемогою у міському конкурсі творчих робіт "Мрії про Україну":

Радченко Максима, учня 3-А класу;

Шевченко Богдана, учня 8-А класу;

Білогубову Валерію, ученицю 10-А класу

Вітаємо Абрамяна Радіона, учня 5-А класу за І місце у районному фестивалі дитячого мистецтва "Зорепад", номінація "Вокальне мистецтво".

Вітаємо Грушевського Костянтина, учня 7-А класу за І місце у І (районному) етапі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу "Не жартуй з вогнем" в номінації "Художній твір".

Вітаємо Панфілова Дениса, учня 11-А класу за участь у районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою "Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття" (І. Федчишин)

Вітаємо переможців районної виставки-конкурсу "Природа і фантазія":

Соболяка Владислава, учня 1-А класу за І місце;

Шевельова Станіслава, учня 1-А класу за І місце;

Грушевського Костянтина, учня 7-А класу за І місце;

Бочкова Сергія, учня 4-А класу за ІІ місце;

Асмолов Данііл, учень 5-А класу за ІІІ місце;

Щирову Дарину, ученицю 5-А класу за ІІІ місце.

2016/2017 навчальний рік

Переможці олімпіад:

Вітаємо Шуригу Михайла Павловичу, учня 11-А класу, який зайняв ІІ місце у олімпіаді з інформаційних технологій.

Вітаємо Гораль Діану Ігорівну, ученицю 10-А класу,яка зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з астрономії.

Вітаємо Трофіменко Поліну Олександрівну, ученицю 9-А класу, яка зайняла ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 навчального року з біології.

Вітаємо Ткачука Олександра Костянтиновича, учня 11-А класу, який зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади Шевченківського району з економіки 11 класу.

Вітаємо Шуригу Михайла, учня 11-А класу, який приймав участь в ХХV міському турнірі юних фізиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста на базі Харківського фізико-математичного ліцею № 27 у складі збірної команди Шевченківського району "Електрон" та здобули ІІІ призове місце.

Вітаємо Гораль Діану, ученицю 10-А класу, яка зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з географії.

Переможці конкурсів:

Вітаємо Рольську Діану, ученицю 8-го класу, з ІІІ місцем у І (районному) етапі міського конкурсу учнівських творчо-пошукових робіт "Мій родовід" у номінації "Мій родовід: від витоків до сучасності".

Вітаємо Поталіцину Аліну, ученицю 6-А класу, з ІІ місцем у І (районному) етапі міського конкурсу творчих робіт для учнів 3-6 класів ЗНЗ " Харків очима небайдужих людей" у номінації "Харків-місто моє".

Вітаємо Рудь Олександру, ученицю 3-А класу, з ІІІ місцем у І (районному) етапі міського конкурсу творчих робіт для учнів 3-6 класів ЗНЗ "Харків очима небайдужих дітей" у номінації "Харків-місто щастя і добра".

Вітаємо команду нашої школи з ІІІ місцем у І (районному) етапі конкурсі дружин юних пожежників серед ЗНЗ у 2017 році.

Вітаємо команду нашої школи з І місцем у ІІ міському науково-практичний конкурс для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів «Основи безпеки життєдіяльності»./Files/images/ОБЖД.jpg

Вітаємо команду нашої школи з ІІІ місцем у районному етапі конкурсу дружин юних пожежних.

Вітаємо Погорілого Андрія,учня 6-А класу, з ІІ місце в номінації "Образотворче мистецтво" в областному етапі ХІV Всеукраїнського фестивалю "Таланти багатодітної родини".

Вітаємо Середу Дениса, учня 6-А класу, з ІІІ місцем та Пугіну Альону, ученицю 5-А класу, з ІІ місцем за підсумками конкурсу малюнків "Діти за безпеку дорожнього руху".

Вітаємо учнів 6-А класу, які стали Лауреатами ІІІ ступеня у номінації "Хореографія та циркове мистецтво" у фестивалі "Зорепад" з номером "Якось у Техасі".

Учні 7-А класу, стали Лауреатами ІІІ ступеня у номінації "Хореографія та циркове мистецтво" у фестивалі "Зорепад".

Учениця 11-А класу Закурдай Вікторія разом з партнером по танцям театру танцю "Астер" стали Лауреатами І ступеня у номінації "Хореографія та циркове мистецтво" у фестивалі "Зорепад" з номером "Танго".

Вітаємо Андрєєва Артема, учень 11-А класу, який за підсумками фестивалю "Ораторське мистецтво" отримав нагороду у номінації "За уміння володіти аудиторією".

Вітаємо переможців районної виставки - конкурсу «Природа і фантазія»:

№з/п Прізвище, ім’я учасника Вік учасника Назва роботи Техніка виконання ПІБ керівника Дата виконання роботи Місце
1. Арсєній Гараган 8 «Букет осені» Флористика Глущенко І.Ю. Вересень 2016 року ІІІ
2. Шаталова Маргарита 8 «Квіткова білочка» Флористика Глущенко І.Ю. Вересень 2016 року ІІ
3. Рачок Вікторія 9 «Дари природи» Флористика Залозна В.В. Вересень 2016 року ІІІ
4. Радченко Максим 7 «Квітковий вернісаж» Флористика Алексенко О.М. Вересень 2016 року ІІ
5. Берко В’ячеслав 9 «Золотий букет» Коренепластика Залозна В.В. Вересень 2016 року ІІІ

Переможці змагань:

Вітаємо Селіна Миколу, учня 9-А класу, зі здобуттям "золотої" медалі на молодіжному чемпіонати Европи з боулінгу, в категорії "команди-двійки"./Files/images/Селин_Финляндия.jpg

Вітаємо команду нашої школи з ІІ місцем у районних змаганнях з баскетболу 3х3 «Шкільна баскетбольна ліга 3х3» серед команд юнаків та 9-11 кл.

Вітаємо команду черлідtнгу ХЗОШ №117, а саме:

- Кушакову Карину,

- Закурдай Вікторію,

- Морозову Аліну,

- Білогубову Валерію,

- Ібрагімову Луїзу,

- Левченко Поліну,

- Кривошеїну Анну,

- Коваль Вероніку

яка посіла призове ІІ місце

у районних змаганнях з черліденгу

серед учнів 9-11-х класів

ЗНЗ Шевченківського району.

Вітаємо Фесенко Гліба, учня 5-А класу, який приймав участь у турнирах та Кубках по хокею з шайбою, та у составі команди зайняли призові місця!

2015/2016 навчальний рік

Переможці олімпіад:

Вітаємо Єременко Юлію,ученицю 11-А класу, яка посіла ІІ-е місце в районній олімпіаді з економіки

Вітаємо Зобову Алісу,ученицю 9-А класу, яка посіла ІІІ-е місце в районній олімпіаді з математики

Вітаємо Гладуша Владислава,учня 10-А класу, який посів ІІІ-е місце в районній олімпіаді з географії

Вітаємо учнів 10 класу -Тезяева Михайла та Шуригу Михайла,яки зайняли ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики

Переможці конкурсів:

Вітаємо редакцію газети "Експрес" організації учнівського самоврядування "Глобус" ЗНЗ № 117 у номінації "відкриття року", у районному етапі міського фестивалю шкільних ЗМІ/Files/images/Газета.jpg

Вітаємо Берко Вячеслава,учня 3-А класу, з І місцем у виставці-конкурсі образотворчого мистецтва та декоративно-прикладної творчості "Ні,війні!" у номінації "оригінальний жанр"/Files/images/Грамота 001.jpg

Вітаємо Сімініхіну Владиславу,ученицю 3-А класу, з І місцем у виставці-конкурсі образотворчого мистецтва та декоративно-прикладної творчості "Ні,війні!" у номінації "квілінг"/Files/images/Грамота_ 001.jpg

Вітаємо Білогубову Валерію, ученицю 8-А класу з ІІІ місцем в районному етапі міського конкурсу учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід» в номінації "Родовід моєї сім’ї".

Вітаємо Закурдай Вікторію,ученицю 10-А класу з ІІІ місцем в районному етапі міського конкурсу учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід» в номінації "Родовід моєї сім’ї".

/Files/images/диплом Ан 001.jpg Вітаємо учня 10-А класу, Андрєєва Артема, як Дипломанта І районного фестивалю театрального та ораторського мистецтва "Зорепад" в номінації "Художнє читання".

Вітаємо учениці 10-А класу, Закурдай Вікторію, яка посіла ІІ місце в районному конкурсі "Учень року-2016"

Вітаємо ученицю 9-А класу,Зобову Алісу, яка посіла І місце в І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2015/2016 н.р. (секція "Хімія")

Районний конкурс-виставка «Параскева-рукодільниця»
ПІБ Вік Назва Техніка виконання Місце
1. Гросу Владислав Олегович 8 «Віночок» - ІІІ мол.в.к.
2. Погорілий Денис Олександрович 8 «Осінній годинник» - ІІІ мол.в.к.
3. Павлюк Олександр Андрійович 8 «Будиночок лісника» - ІІІ мол.в.к.
4. Блошенко Анастасія Олександрівна 10 «Соняшник» - ІІ сер».в.к.
5. Радченко Максим Юрійович 6 «Осінній букет» - ІІ мол.в.к.

Переможці змагань:

/Files/images/4 001.jpg

Вітаємо команду Шевченківського району (збірна учнів ЗНЗ № 117 та № 135) з ІІ місцем у військово-cпортивній грі "Патріот"!

За підсумками районного етапу гри «Джура» команда нашої школи зайняла ІІІ місце, та гри«Патріот» - І місце!

Вітаємо Завгороднього Олександра, учня 10-А класу, якій посів І місце і Чемпіонаті України з "Військово-спортивних багатоборств", рохдій "Бойове двоборство", у версії Б-2 в ваговій категорії 80+кг, віком 16-17 років.

Вітаємо Завгороднього Олександра, учня 10-А класу, який посів І місце в Чемпіонаті Мира з "Бойового двоборство" у версії Б-2 у ваговій категорії 70+ кг, вік 14-15 років


Вітаємо Фесенко Гліба, учня 4-А класу, який посів І місце у Слобожанському турнирі по хокею "Юнаки 2006 р.н." Отримав кубок "Кращий ігрок матча"


/Files/images/Фесенко.jpg

Також у Київі у грі кубку Уткіна команда,в якій грає Гліб, посіла І місце в змаганнях. Вітаємо!

Кiлькiсть переглядiв: 152