2017/2018 навчальний рік
Переможці олімпіад:
Вітаємо Полозову Олену, ученицю 8-А класу за ІІ місце в олімпіаді з фізики;
Вітаємо Кочергу Вікторію, ученицю 7-А класу за ІІ місце в олімпіаді з фізики;
Вітаємо Омельник Дар'ю, ученицю 7-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з фізики;
Вітаємо Стеценко Валерію, ученицю 11-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з економіки;
Вітаємо Логвіненко Мілану, ученицю 11-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій;
Вітаємо Панфілова Дениса, учня 11-А класу за ІІ місце в олімпіаді з географії;
Вітаємо Корольова Руслана, учня 10-А класу за ІІ місце в олімпіаді з астрономії;
Вітаємо Ромашова Володимира, учня 10-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з астрономії;
Вітаємо Кузнєцова Антона, учня 10-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з Астрономії;
Вітаємо Волошина Олега, учня 10-А класу за ІІІ місце в олімпіаді з правознавства;
Переможці творчих конкурсів:
Вітаємо Полозову Олену та Полозова Михайла, учнів 8-А класу за ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу"
Вітаємо команду школи "Народжені рятувати" (Гораль Діану, Панфілова Дениса, Твердохліб Катерину, Логвіненко Мілану, Драгу Валерія) за ІІ місце у міському науково-практичному конкурсі "Основи безпеки життєдіяльності";
Вітаємо Грушевського Костянтина, учня 7-А класу за І місце у районному етапі міського крос-культурного проекту "Марафон унікальних справ"
Вітаємо з перемогою у міському конкурсі творчих робіт "Мрії про Україну":
Радченко Максима, учня 3-А класу;
Шевченко Богдана, учня 8-А класу;
Білогубову Валерію, ученицю 10-А класу
Вітаємо Абрамяна Радіона, учня 5-А класу за І місце у районному фестивалі дитячого мистецтва "Зорепад", номінація "Вокальне мистецтво".
Вітаємо Грушевського Костянтина, учня 7-А класу за І місце у І (районному) етапі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу "Не жартуй з вогнем" в номінації "Художній твір".
Вітаємо Панфілова Дениса, учня 11-А класу за участь у районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою "Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття" (І. Федчишин)
Вітаємо переможців районної виставки-конкурсу "Природа і фантазія":
Соболяка Владислава, учня 1-А класу за І місце;
Шевельова Станіслава, учня 1-А класу за І місце;
Грушевського Костянтина, учня 7-А класу за І місце;
Бочкова Сергія, учня 4-А класу за ІІ місце;
Асмолов Данііл, учень 5-А класу за ІІІ місце;
Щирову Дарину, ученицю 5-А класу за ІІІ місце.
2016/2017 навчальний рік
Переможці олімпіад:
Вітаємо Шуригу Михайла Павловичу, учня 11-А класу, який зайняв ІІ місце у олімпіаді з інформаційних технологій.
Вітаємо Гораль Діану Ігорівну, ученицю 10-А класу,яка зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з астрономії.
Вітаємо Трофіменко Поліну Олександрівну, ученицю 9-А класу, яка зайняла ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 навчального року з біології.
Вітаємо Ткачука Олександра Костянтиновича, учня 11-А класу, який зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади Шевченківського району з економіки 11 класу.
Вітаємо Шуригу Михайла, учня 11-А класу, який приймав участь в ХХV міському турнірі юних фізиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста на базі Харківського фізико-математичного ліцею № 27 у складі збірної команди Шевченківського району "Електрон" та здобули ІІІ призове місце.
Вітаємо Гораль Діану, ученицю 10-А класу, яка зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з географії.
Переможці конкурсів:
Вітаємо Рольську Діану, ученицю 8-го класу, з ІІІ місцем у І (районному) етапі міського конкурсу учнівських творчо-пошукових робіт "Мій родовід" у номінації "Мій родовід: від витоків до сучасності".
Вітаємо Поталіцину Аліну, ученицю 6-А класу, з ІІ місцем у І (районному) етапі міського конкурсу творчих робіт для учнів 3-6 класів ЗНЗ " Харків очима небайдужих людей" у номінації "Харків-місто моє".
Вітаємо Рудь Олександру, ученицю 3-А класу, з ІІІ місцем у І (районному) етапі міського конкурсу творчих робіт для учнів 3-6 класів ЗНЗ "Харків очима небайдужих дітей" у номінації "Харків-місто щастя і добра".
Вітаємо команду нашої школи з ІІІ місцем у І (районному) етапі конкурсі дружин юних пожежників серед ЗНЗ у 2017 році.
Вітаємо команду нашої школи з І місцем у ІІ міському науково-практичний конкурс для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів «Основи безпеки життєдіяльності».
Вітаємо команду нашої школи з ІІІ місцем у районному етапі конкурсу дружин юних пожежних.
Вітаємо Погорілого Андрія,учня 6-А класу, з ІІ місце в номінації "Образотворче мистецтво" в областному етапі ХІV Всеукраїнського фестивалю "Таланти багатодітної родини".
Вітаємо Середу Дениса, учня 6-А класу, з ІІІ місцем та Пугіну Альону, ученицю 5-А класу, з ІІ місцем за підсумками конкурсу малюнків "Діти за безпеку дорожнього руху".
Вітаємо учнів 6-А класу, які стали Лауреатами ІІІ ступеня у номінації "Хореографія та циркове мистецтво" у фестивалі "Зорепад" з номером "Якось у Техасі".
Учні 7-А класу, стали Лауреатами ІІІ ступеня у номінації "Хореографія та циркове мистецтво" у фестивалі "Зорепад".
Учениця 11-А класу Закурдай Вікторія разом з партнером по танцям театру танцю "Астер" стали Лауреатами І ступеня у номінації "Хореографія та циркове мистецтво" у фестивалі "Зорепад" з номером "Танго".
Вітаємо Андрєєва Артема, учень 11-А класу, який за підсумками фестивалю "Ораторське мистецтво" отримав нагороду у номінації "За уміння володіти аудиторією".
Вітаємо переможців районної виставки - конкурсу «Природа і фантазія»:
№з/п | Прізвище, ім’я учасника | Вік учасника | Назва роботи | Техніка виконання | ПІБ керівника | Дата виконання роботи | Місце |
1. | Арсєній Гараган | 8 | «Букет осені» | Флористика | Глущенко І.Ю. | Вересень 2016 року | ІІІ |
2. | Шаталова Маргарита | 8 | «Квіткова білочка» | Флористика | Глущенко І.Ю. | Вересень 2016 року | ІІ |
3. | Рачок Вікторія | 9 | «Дари природи» | Флористика | Залозна В.В. | Вересень 2016 року | ІІІ |
4. | Радченко Максим | 7 | «Квітковий вернісаж» | Флористика | Алексенко О.М. | Вересень 2016 року | ІІ |
5. | Берко В’ячеслав | 9 | «Золотий букет» | Коренепластика | Залозна В.В. | Вересень 2016 року | ІІІ |
Переможці змагань:
Вітаємо Селіна Миколу, учня 9-А класу, зі здобуттям "золотої" медалі на молодіжному чемпіонати Европи з боулінгу, в категорії "команди-двійки".
Вітаємо команду нашої школи з ІІ місцем у районних змаганнях з баскетболу 3х3 «Шкільна баскетбольна ліга 3х3» серед команд юнаків та 9-11 кл.
Вітаємо команду черлідtнгу ХЗОШ №117, а саме:
- Кушакову Карину,
- Закурдай Вікторію,
- Морозову Аліну,
- Білогубову Валерію,
- Ібрагімову Луїзу,
- Левченко Поліну,
- Кривошеїну Анну,
- Коваль Вероніку
яка посіла призове ІІ місце
у районних змаганнях з черліденгу
серед учнів 9-11-х класів
ЗНЗ Шевченківського району.
Вітаємо Фесенко Гліба, учня 5-А класу, який приймав участь у турнирах та Кубках по хокею з шайбою, та у составі команди зайняли призові місця!
2015/2016 навчальний рік
Переможці олімпіад:
Вітаємо Єременко Юлію,ученицю 11-А класу, яка посіла ІІ-е місце в районній олімпіаді з економіки
Вітаємо Зобову Алісу,ученицю 9-А класу, яка посіла ІІІ-е місце в районній олімпіаді з математики
Вітаємо Гладуша Владислава,учня 10-А класу, який посів ІІІ-е місце в районній олімпіаді з географії
Вітаємо учнів 10 класу -Тезяева Михайла та Шуригу Михайла,яки зайняли ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики
Переможці конкурсів:
Вітаємо редакцію газети "Експрес" організації учнівського самоврядування "Глобус" ЗНЗ № 117 у номінації "відкриття року", у районному етапі міського фестивалю шкільних ЗМІ
Вітаємо Берко Вячеслава,учня 3-А класу, з І місцем у виставці-конкурсі образотворчого мистецтва та декоративно-прикладної творчості "Ні,війні!" у номінації "оригінальний жанр"
Вітаємо Сімініхіну Владиславу,ученицю 3-А класу, з І місцем у виставці-конкурсі образотворчого мистецтва та декоративно-прикладної творчості "Ні,війні!" у номінації "квілінг"
Вітаємо Білогубову Валерію, ученицю 8-А класу з ІІІ місцем в районному етапі міського конкурсу учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід» в номінації "Родовід моєї сім’ї".
Вітаємо Закурдай Вікторію,ученицю 10-А класу з ІІІ місцем в районному етапі міського конкурсу учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід» в номінації "Родовід моєї сім’ї".
Вітаємо учня 10-А класу, Андрєєва Артема, як Дипломанта І районного фестивалю театрального та ораторського мистецтва "Зорепад" в номінації "Художнє читання".
Вітаємо учениці 10-А класу, Закурдай Вікторію, яка посіла ІІ місце в районному конкурсі "Учень року-2016"
Вітаємо ученицю 9-А класу,Зобову Алісу, яка посіла І місце в І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2015/2016 н.р. (секція "Хімія")
Районний конкурс-виставка «Параскева-рукодільниця»
№ | ПІБ | Вік | Назва | Техніка виконання | Місце |
1. | Гросу Владислав Олегович | 8 | «Віночок» | - | ІІІ мол.в.к. |
2. | Погорілий Денис Олександрович | 8 | «Осінній годинник» | - | ІІІ мол.в.к. |
3. | Павлюк Олександр Андрійович | 8 | «Будиночок лісника» | - | ІІІ мол.в.к. |
4. | Блошенко Анастасія Олександрівна | 10 | «Соняшник» | - | ІІ сер».в.к. |
5. | Радченко Максим Юрійович | 6 | «Осінній букет» | - | ІІ мол.в.к. |
Переможці змагань:
Вітаємо команду Шевченківського району (збірна учнів ЗНЗ № 117 та № 135) з ІІ місцем у військово-cпортивній грі "Патріот"!
За підсумками районного етапу гри «Джура» команда нашої школи зайняла ІІІ місце, та гри«Патріот» - І місце!
Вітаємо Завгороднього Олександра, учня 10-А класу, якій посів І місце і Чемпіонаті України з "Військово-спортивних багатоборств", рохдій "Бойове двоборство", у версії Б-2 в ваговій категорії 80+кг, віком 16-17 років.
Вітаємо Завгороднього Олександра, учня 10-А класу, який посів І місце в Чемпіонаті Мира з "Бойового двоборство" у версії Б-2 у ваговій категорії 70+ кг, вік 14-15 років
Вітаємо Фесенко Гліба, учня 4-А класу, який посів І місце у Слобожанському турнирі по хокею "Юнаки 2006 р.н." Отримав кубок "Кращий ігрок матча"
Також у Київі у грі кубку Уткіна команда,в якій грає Гліб, посіла І місце в змаганнях. Вітаємо!