Військово-спортивна гра «Патріот».

Фінальні змагання військово-спортивної гри «Патріот» серед старшокласників проходять 21-22 травня в Харкові.

Відкрили змагання директор Департаменту освіти Ольга Деменко і голова міської організації ветеранів АТО Олександр Сергєєв.

Як повідомила Ольга Деменко, Олександр Сергєєв 10 років тому брав участь в грі «Патріот». За її словами, ця молода людина пройшла війну на сході країни, захищала Донецький аеропорт і удостоєна державних нагород. Це доводить, що військово-патріотична гра «Патріот» проводиться в Харкові не дарма. Завдяки цій грі школярі переймаються почуттям патріотизму, гра виховує в них майбутніх захисників Харкова і України.

У змаганнях беруть участь старшокласники з усіх 9-ти районів міста. Команду Шевченківського району представляли учні 117 школи.

Хлопці розбиті на команди по 10 чоловік і одному запасному гравцеві.

Сьогодні змагання пройшли на стадіоні «Зірка» Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. Старшокласники продемонстрували свої навички у стрільбі на 7 м, в рукопашному бою, в стройовій підготовці й напишуть контрольні тести з військової підготовки.