День відкритих дверей в військовому інституті танкових військ

День відкритих дверей у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбувся 17 лютого 2018 року, який відвідали учні нашої школи.

Під час проведення заходів із військово-професійної орієнтації молоді, особлива увага приділялася доведенню переліку конкурсних предметів для реєстрації та складання зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році .

Учні відвідали музей Бойової слави інституту, де ознайомилися з історією славетного навчального закладу, дізнались про випускників, які стали Героями України, захищаючи нашу Батьківщину.

Юнаки та дівчата оглянули об’єкти матеріально-технічної бази, зокрема провідні кафедри навчального закладу, ознайомилися із зразками озброєння та військової техніки, побачили матеріально-побутові умови курсантських казарм і гуртожитків, відвідали навчальний майданчик бойової системи виживання, де дізналися про основні способи виживання в різних природних умовах.

Приємною несподіванкою для учнів стала демонстрація бойових можливостей танка Т-64Б під час ведення тактичних дій.

Фотозвіт.