Свято "Останній дзвоник"

25 травня для всіх учнів України пролунав "Останній дзвоник" 2017/2018 навчального року.

У школі традиційно відбулася урочиста лінійка з нагоди закінчення навчального року.

За результатами начального року учениця 9-А класу отримала Сертифікат "Золотий фонд Шевченківського району" у номінації "Спорт",

За активну участь у Міжнародній науково-практичній Конференції "Сталий розвиток міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт) та за апробацію результатів Проекту" нагороджено учня 7-А класу, Грушевського Костянтина.

Лідери дитячої організації учнівського самоврядування "Глобус" і випускники 4-го, 9-го та11-го класів стали окрасою свята, подарувавши всім присутнім незабутні миті творчих номерів та яскраві сюрпризи.