Екскурсія до музею ім. А.С. Макаренка

З метою профілактики правопорушень для учнів 10-11 класів було організовано екскурсію до музею імені А.С. Макаренка та до Курязької виховної колонії імені А.С. Макаренка. Діти із цікавістю слухали змістовну розповідь екскурсовода. В музеї експозиції, присвячені А.С. Макаренку та історії пенітенціарної служби Харківської області. Оригінальне оформлення експонатів, чудовий матеріал справили велике враження на учнів. З особливим захопленням розглядали діти творчі доробки вихованців колонії.Не менш вражаючим було і розповідь про виховну колонії. Розповідь вихователя колонії про життя, режим дня, обов’язки вихованців заставила замислитися кожного і ще раз подумати над словами «Перш ніж щось робити, подумай про наслідки».

Фотозвіт.