Участь у робочій нараді керівників закладів середньої та позашкільної освіти

В Адміністрації Шевченківського району відбулася робоча нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням голови адміністрації Шевченківського району Володимира Котковського.

Під час наради розглядалися питання підготовки закладів освіти до роботи у новому навчальному році, до опалювального сезону 2022-2023 років. Голова адміністрації довів до присутніх основні напрямки роботи для організації якісного освітнього процесу у школах Шевченківського району у 2022/2023 навчальному році, пріоритетним напрямком якої є створення безпечних умов для усіх учнів та працівників закладів освіти, дав рекомендації та розпорядження щодо вирішення проблем та питань, що виникають. Володимир Романович наголосив на тому, що питання безпеки людей у воєнний час є найнагальнішим.

У робочій нараді керівників закладів середньої та позашкільної освіти взяла участь Бережна Людмила Костянтинівна, директор школи.