Матеріально-технічне забезпечення

Протягом останніх років приділяється увага створенню сприятливих санітарно-гігієнічних умов навчання і праці. Силами адміністрації, педагогів, робітників адміністративно-господарчої частини, батьків та учнів приміщення та територія школи підтримується на належному санітарно-гігієнічному рівні. У приміщенні школи проведено косметичний ремонт навчальних кабінетів, коридорів та сходів, ремонт цоколю, покраска спортінвентарю та забору навколо школи, забезпечено нормальні умови функціонування всіх систем життє­забезпечення школи. Деякі навчальні кабінети набувають сучасного дизайну, проводяться ремонти освітлення, підлоги, замін вікон, меблів. Влітку придбано меблі для учнів в кабінет13; замінено покришки парт в кабінетах 24,31,38; оформлено кабінет 24 як кабінет української мови та літератури; в кабінеті 38 відремонтовано стіни і замінено освітлення.

Оформлено передплату на періодичні видання.