Перелік навчальних програм робочого навчального плану

Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №117 Харківської міської ради Харківської області для вивчення предметів варіативної складової у 1-11-х класах

у 2017/2018 навчальному році

№ з/п Назва навчального предмета Клас Назва навчальної програми, за якою здійснюється навчання Рік та видавництво навчальної програми Тип навчальної програми (державна або регіональна) Нормативно-правове забезпечення (ким дозволена до використання та коли затверджена)
Православна культура Слобожанщини
1 Православна культура Слобожанщини (спецкурс) 6-7 Навчальна програма факультативного (спеціального) курсу «Православна культура Слобожанщини». 6 клас 2012, 2013 електронний варіант Офіційний сайт КВНЗ «ХАНО» http://edu-post-diploma. kharkov.ua/ Регіональна Схвалена науково-методичною радою з питань освіти Міністерства освіти і науки України 05.07.2016, протокол № 3
Математика
2 Розв'язування задач з параметрами (курс за вибором) 10-А Збірник програм для допрофільної підготовки та профільного навчання. Факультативи та курси за вибором. Математика. Апостолова Г.В. Прокопенко Н.С. Розв'язування задач з параметрами (курс за вибором для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів) 2011, видавництво Ранок Державна Схвалено науково-методичною комісією з математики НМР з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол від 24.06.2010 № 4)
3 Методи розв'язування задач з математики (факультатив) 10-11 Збірник програм для допрофільної підготовки та профільного навчання. Факультативи та курси за вибором. Математика. Лахтадир Л.І. Методи розв'язування задач з математики (факультативний курс для учнів 10-11 класів) 2011, видавництво «Ранок» Державна Схвалено науково-методичною комісією з математики НМР з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол від 24.06.2010 № 4)
4 Факультативний курс з геометрії (факультатив) 11-А Збірник програм для допрофільної підготовки та профільного навчання. Факультативи та курси за вибором. Математика. Веретільник О.П., Хабарова М.М., Шатило Г.І. Факультативний курс з геометрії (Програма факультативного курсу для учнів 11 класів) 2014, Тернопіль Мандрівець Державна Схвалено науково-методичною комісією з математики НМР з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол від 24.06.2010 № 4)
Харківщинознавство
5 Харківщино-знавство (спецкурс) 8-9 Навчальна програма спецкурсу «Харківщинознавство» варіативної складової навчального плану загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області для учнів 8- 9-х класів 2010, електронний варіант Офіційний сайт КВНЗ «ХАНО» http://edu-post-diploma. kharkov.ua/ Регіональна Схвалена комісією з географії Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України 29.07.2016, протокол № 4
Основи здоров’я і фізична культура
6 Захисти себе від ВІЛ (факультатив) 10-А Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу: Програ­ма навчального курсу для учнівської молоді старшого підліткового та юнацького віку 2013, державне спеціалізоване видавництво «Освіта». Київ Державна Схвалено комісією з основ здоров'я НМР з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист від 04.08.2010 №1.4/18-3169)