равила прийому до закладу освіти

Зарахування учнів до всіх класів закладу освіти здійснюється без проведення конкурсу і відповідно до території обслуговування.

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Для зарахування учня до закладу освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до закладу освіти III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються діти з шести років.

Іноземці та особи без громадянства зараховуються до закладу освіти відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

У разі переходу учня до іншого закладу освіти для здобуття загальної середньої освіти у межах міста Харкова батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого закладу закладу.

До уваги педагогічних працівників та батьків! Вийшов листМОН від 31.03.2020 № 1/9-182"Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти"

Відповідно до наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 25.03.2020 № 63 "Про внесення змін до наказу Департаменту освіти від 26.12.2019 № 344"прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального рокузакладів загальної середньої освіти Шевченківського районурозпочнеться після завершення строків карантину, визначених Кабінетом Міністрів України.