Електронні версії підручників 2023/2024

/Files/images/Библиотека/запрошення до 1 класу готове.jpg

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 29.12.2023 № 204«Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році»п.2.4. з 08.04.2024 розпочинається прийом заяв батьків до 1-х класів ХГ №117 на 2024/2025 навчальний рік.

Електронна реєстрація до 1-х класів (з 08.04.2024)

Інструкція для батьків щодо електронної реєстрації

До заяви одного з батьків (чи повнолітнього) додаються:
  • копія свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу (під час подання копії перевіряється оригінал);
  • медична довідка за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (оригінал або копія).

Запрошуємо майбутніх першокласників на пізнавальні та корисні онлайн- заняття!!!!

Починаючи з 2001 року у період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаційна кампанія "16 днів проти насильства", що збільшує розуміння та обізнанність про всі форми насильства та сприяє створенню соціального простору, вільного від насильства.

Інформація про наявність вільних місць в 1-11 класах

Ми на Facebook

/Files/images/F.jpg

/Files/images/BanerGUON_200x80.jpg /Files/images/HMP.jpg /Files/images/MON_static.JPG
/Files/images/баннер СМІТ.jpg /Files/images/StudyPlanner.png /Files/images/pedpresa2.jpg
/Files/images/bannerHZOYO_0.jpg /Files/images/bannerUZOYO_0.jpg /Files/images/DO2.jpg
/Files/images/скачанные файлы.jpg /Files/images/скачанные файлы (1).jpg /Files/images/скачанные файлы (2).jpg

/Files/images/банер.jpg /Files/images/La-Strada.jpg

/Files/images/ndgl_116111.gif

/Files/images/milkfactory.gif

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.