Демократичне об'єднання школярів "Глобус"

/Files/images/глобус.jpg

Учнівське самоврядування - одне з найважливіших форм організації життєдіяльності колективу учнів, забезпечує розвиток їх самостійності у прийнятті та реалізації рішень для досягнення суспільно значущих цілей.

Наша історія

У 1996 році в нашому районі була створена Асоціація дитячих та юнацьких шкільних організацій "Лідер XXI". З цього часу в школах Дзержинського району почали створюватися організації учнівського самоврядування, і 117 школа не стала винятком. Нашу шкільну організацію ми назвали "Глобус".

«Глобус» діє вже 16-й рік. За цей час ми досягли певного успіху. За результатами оглядового конкурсу шкільних організацій Дзержинського району в 2004 році «Глобус» став однією з найкращих шкільних організацій дитячого самоврядування.

Також ми брали участь в обласному конкурсі «Дитяче об'єднання для вирішення проблем дитячого громадського спільноти через ігрову програму» (2005), в міському конкурсі «Краща модель учнівського самоврядування» серед загальноосвітніх навчальних закладів м Харкова »(2008).

З самого заснування наша шкільна організація бере активну участь у різних милосердних акціях, співпрацює з спільнотою дітей-інвалідів «Росток». Для ветеранів війни та праці, людей похилого віку ми організовуємо свята до Дня Перемоги, Дня Партизанської слави.

Щорічними традиціями стали організація виставки «Моє хобі», шкільного фестивалю юних талантів «Сім чарівних нот», в якому беруть участь учні з 1-го по 11-й клас.

Наш девіз

"Ні кроку назад, без поразок, а тільки вперед і тільки всі разом!"

Лідери (члени) організації:

/Files/images/седова.jpg член "Школи права", Сєдова Поліна Сергіївна, учениця 10-А класу

член клубу "Майбутній воїн",Синєок Андрій Олександрович, учень 10-А класу /Files/images/Синеок.jpg

/Files/images/белогубова.jpg член"Зеленої планети", Білогубова Валерія Василівна, учениця 8-А класу

Член спілки "Милосердя", Трофіменко Поліна Олександрівна, учениця 8-А класу/Files/images/Трофим.jpg

/Files/images/Стеценко.jpg

член "Школи права",Стеценко Валерія Олександрівна, учениця 9-А класу