Учителі англійської мови приймають виклики НУШ

18 березня 2024 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників у дистанційному форматі проведено вебінар для вчителів англійської мови «Майстерня вчителя англійської мови (Teaching Skills Factory). Скарбничка вчителя НУШ: досвід та виклики». На вебінарі обговорювали важливе питання щодо вдосконалення навичок спілкування іноземними мовами.
Своїм досвідом поділилася Борисовська О.А., учителька англійської мови Харківського ліцею № 16, яка розповіла про спілкування дітей із носіями мови у розмовному клубі, який працює в школі. Мацкевич В.В. та Осипова О.С., учителі англійської мови Харківського університетського ліцею, розповіли про використання відео контенту для розвитку критичного мислення та навичок говоріння.
У вебінарі взяли участь 73 педагоги, які активно обговорювали нагальні мовні питання. Наприкінці заходу учасники вебінару подякували спікерам за надані матеріали.