Умови зарахування майбутніх першокласників

Звертаємо вашу увагу на те, що у 2024 році прийом заяв про зарахування дітей до 1-х класів здійснюється з 08.04.2024 по 31.05.2024 та після 15.06.2024 на вільні місця

На що звернути увагу батьків:

1. Заява про зарахування подається одним з батьків (усиновлювачем).

2. Такими, що проживають на території обслуговування (ТО) закладу освіти, є мешканці, що мають постійну реєстрацію та/або зареєстровані ВПО

3. У школах м.Харкова процедура жеребкування не проводиться.

4. Інформація про закріплену за закладами освіти територію обслуговування оприлюднена на вебсайтах Управління освіти та школи.

5. Держава гарантує здобуття загальної середньої освіти за найбільш безпечною для дитини формою навчання, що може забезпечити заклад освіти (форму обирають батьки).

6. У закладах освіти м.Харкова здобуття освіти можливе за формами: очна, дистанційна, екстернатна, сімейна, педагогічний патронаж.

7. Електронна реєстрація до 1-х класів ЗЗСО за адресою: https://school.isuo.org/ На сайті закладу освіти бажано розмістити покроковий алгоритм дій батьків для електронної реєстрації в 1-ий клас 2024 року.