СТАТУТ

дитячо-юнацької громадської організації «Глобус» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 117 Харківської міської ради Харківської області

1. Організація створюється з метою надання можливості кожному учню самовизначатися, самореалізовуватися, самовдосконалюватися; розвитку навичок та вмінь працювати в команді, лідерських якостей.

2. Організація існує на засадах добровільності та самоврядування.

3. Членами організації є учні 1-9 класів школи, куратор організації – педагог-організатор.

4. Організація вільна у виборі напрямів своєї діяльності.

5. Організація співпрацює з іншими дитячими організаціями, обмінюється з ними досвідом роботи.

6. Основні завдання організації:

· об’єднання учнів різного віку спільною діяльністю, їх самовираження, саморозвиток, самовдосконалення, самореалізація шляхом співпраці, співдружності, співавторства – шляхом роботи в команді;

· організація роботи у напрямках: патріотичному, соціально-волонтерському, естетичному, екологічному, спортивно-оздоровчому, мультимедійному, правовому;

· розвиток толерантності, лідерських якостей, уміння брати відповідальність на себе, вести команду за собою, згуртовувати колектив.

7. Члени організації мають право:

· брати участь у виборах Голови організації та бути обраним до активу дитячо-юнацької громадської організації;

· висловлювати власну думку щодо роботи організації та вносити пропозиції щодо вдосконалення її роботи.

8. Члени організації мають обов’язки:

· виконувати Статут та рішення активу організації;

· поважати думку інших членів організації;

· всебічно сприяти розвитку організації.

9. Вищим органом дитячо-юнацької громадської організації «Глобус» є загальношкільна конференція, яка проводиться один раз на рік.

10. На конференції здійснюються вибори Голови організації, підводяться підсумки роботи за минулий навчальний рік та визначаються основні напрямки роботи на новий навчальний рік.

11. Організація співпрацює з радою школи, батьківською радою школи, громадськими організаціями, дитячо-юнацькими організаціями інших шкіл.